top of page

Labas, aš Jūratė

Esu čia tam, kad padėčiau tau pažinti save - savo labiausiai išreikštas stiprybes bei gebėjimus -, ir nukreipčiau sėkmingai pasirinkti asmenybei tinkančią

profesinę kryptį greičiau, nei radau pati :)

Mano istorija

Man buvo 18, kai turėjau pasirinkti savo 'gyvenimo karjerą'. Tuo metu tikrai nežinojau, ko noriu, todėl studijas rinkausi pagal tai, kas tame laikotarpyje atrodė įdomu. Studijavau televiziją ir žiniasklaidą Kingstono universitete, Londone. Studijos buvo tikrai įdomios, o ir gyvenimas užsienyje išmokė savarankiškumo ir padėjo pažinti save, išugdė vertybinį pasaulį. Tačiau vos tik baigiau bakalaurą, nebežinojau, ko imtis toliau. 

Dirbau įvairius darbus - administratore, apskaitininke, klientų aptarnavimo vadybininke. Kilau karjeros laiptais banke kokybės bei projektų valdymo skyriuose. Kai pavargau nuo didelės organizacijos, išėjau dirbti į stipriai augantį startuolį direktore, kur turėjau savo klientų aptarnavimo komandą. 

 

Sukaupusi daug patirties savirealizacijos kelyje, nusprendžiau dalintis žiniomis ir padėti tiems, kurie žengia pirmus žingsnius. Šiuo metu gilinu žinias psichologijos magistro studijose ir dirbu su klientais, kurie yra pasiruošę emociniams, fiziniams ir vidiniams pokyčiams. Aš atradau, savo asmenybei tinkantį karjeros kelią, gali ir tu!

IMG_7812 (1)_edited.jpg

Kodėl psichologija?

Karjeros mentorystė ir psichologija yra glaudžiai susijusios, nes karjera dažnai siejasi su asmenine sėkme, savivertės jausmu ir emocine savijauta. Psichologijos principai ir metodai yra naudingi norint geriau suprasti savo sugebėjimus, stiprybes, suvokti savo asmenybės bruožus ir nuspręsti, koks karjeros kelias tinka tavo asmenybei.

Psichologijos mokslu susidomėjau 2018 metais, skaičiau psichoterapeutų knygas, pati keliavau į terapiją, kur gydžiausi perdegimą darbe ir nerimą. Susipažinau su meditacijos nauda,  užsiėmiau neurolingvistinio programavimo praktikomis.

 

Šiuo metu gilinu žinias psichologijos magistre su kryptimi į neuropsichologiją, mokausi, kaip įgalinti smegenis keisti savo emocinį pasaulį. Įgijau sėkmingą patirtį ugdantis naujus įpročius, todėl ir savo mentorystės modelį sukūriau taip, kad tobulėtum ne tik kaip profesionalas, bet ir kaip asmenybė.

Pasiekimai

Lyderystė, klientų patyrimų ir projektų valdymo patirtis finansinėse institucijose bei sparčiai augančiuose lietuvių technologijų startuoliuose.

> Psichologijos magistras, neuromokslas

> Career coaching and development programa
> Mentorė Idialogue

> Former AML PMO Lead, Danske Bank
> Former Director Customer Support, Omnisend

IMG_2938.jpg
bottom of page